כאם לילדים וביניהם תינוק אני לא מתעוררת בשעה מוגדרת בבוקר. לפעמים קורה שאני מתעוררת וחוזרת לישון וכדומה, מתי עלי לומר 'מודה אני', כשאני מתעוררת לראשונה? כשמואר? כשהתעוררתי באופן 'רשמי'?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
כאם לילדים וביניהם תינוק אני לא מתעוררת בשעה מוגדרת בבוקר. לפעמים קורה שאני מתעוררת וחוזרת לישון וכדומה, מתי עלי לומר 'מודה אני', כשאני מתעוררת לראשונה? כשמואר? כשהתעוררתי באופן 'רשמי'?
"מודה אני" יש לומר בקימה האחרונה ("הרשמית").