כמה פעמים צריך ליטול ידים על כל יד לאחר שיוצאים מהשרותים, וכמה פעמים לפני אכילת לחם?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
כמה פעמים צריך ליטול ידים על כל יד לאחר שיוצאים מהשרותים, וכמה פעמים לפני אכילת לחם?
לאחר השרותים די ליטול פעם אחת, ויש המהדרים [ע""פ קבלה] ליטול 3 פעמים לסירוגין. לאכילה מעיקר הדין די ליטול פעם אחת, ומהודר יותר ליטול על כל יד שתי פעמים ברצף [לא לסירוגין], והנוהגים ע"פ קבלה נוטלים 3 פעמים כל יד.