אני מכירה משפחה שיש להם בן שסובל ממחלת נפש, ויש להם בת מוצלחת בשידוכים. האם עלי לספר זאת כאשר שואלים אותי על המשפחה? והאם עלי לספר זאת גם אם לא שואלים?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
אני מכירה משפחה שיש להם בן שסובל ממחלת נפש, ויש להם בת מוצלחת בשידוכים. האם עלי לספר זאת כאשר שואלים אותי על המשפחה? והאם עלי לספר זאת גם אם לא שואלים?
אם שואלים אתכם על מצב הבריאות במשפחה, בודאי שמותר וחובה לספר את הדבר. אולם אם לא שואלים אתכם, אין להתערב ולספר.