נהג מונית אמר לי על נהגי התחנה המתחרה, שהרבה מהם גרושים, כי הם עובדים בלי גבול ולא הולכים הביתה. לא קיבלתי את זה בליבי. זו השעה שלי של שמירת הלשון. נכשלתי?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
נהג מונית אמר לי על נהגי התחנה המתחרה, שהרבה מהם גרושים, כי הם עובדים בלי גבול ולא הולכים הביתה. לא קיבלתי את זה בליבי. זו השעה שלי של שמירת הלשון. נכשלתי?
אם היתה אפשרות לא לשמוע, יש בכך איסור שמיעת לשה""ר. אך אם הנהג אמר את דבריו, ולא היתה אפשרות שלא לשמוע, אין בכך שום איסור.