שמענו על סגולה לטיפול בשושנה ברגל מריחת שמן שנותר מנרות חנוכה. האם הדבר מותר?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
שמענו על סגולה לטיפול בשושנה ברגל מריחת שמן שנותר מנרות חנוכה. האם הדבר מותר?
מהשמן שנותר בחנוכיה – בודאי שאסור לעשות כך, אולי הסגולה היא לעשות כך מהשמן שנותר בבקבוק בו השתמשו לנרות החנוכה. (ואם התנו מראש שאין מיחדים למצוה רק שמן כשיעור הנצרך להדלקה עד חצי שעה לאחר צאת הכוכבים, והנר אכן דלק עד אז, מותר להשתמש בנותר).