כשהייתי ילד קטן בגן חובה, לקחתי מספר פעמים צבעים מהגן הביתה, תוך שהחבאתי אותם בכיסי. ועד היום כשאני נזכר בזה זה לא נותן לי מנוח, למרות שכבר עברו מאז עשרות שנים. איך אני יכול לכפר על דבר כזה, אם בכלל אני חייב לעשות משהו בנידון?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
כשהייתי ילד קטן בגן חובה, לקחתי מספר פעמים צבעים מהגן הביתה, תוך שהחבאתי אותם בכיסי. ועד היום כשאני נזכר בזה זה לא נותן לי מנוח, למרות שכבר עברו מאז עשרות שנים. איך אני יכול לכפר על דבר כזה, אם בכלל אני חייב לעשות משהו בנידון?
אמרו חז""ל ""גזל ואינו יודע ממי גזל יעשה בהם צרכי רבים"", ולכן כדאי לתרום לארגון שכולן נהנים ממנו [כגון יד שרה] כשווי החפצים שלקחת.