אני עובדת בניקוד ספרים. לפני כחמש שנים ניקדתי ספר מסוים, איני זוכרת למי. כעת מישהו רוצה לקנות ממני את הספר המנוקד, האם מותר לי למכור את החומר למישהו נוסף?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
אני עובדת בניקוד ספרים. לפני כחמש שנים ניקדתי ספר מסוים, איני זוכרת למי. כעת מישהו רוצה לקנות ממני את הספר המנוקד, האם מותר לי למכור את החומר למישהו נוסף?
החומר המנוקד הוא רכושו של המעביד הראשון, ואי אפשר למכרו בשום אופן ללא רשותו.