השתמשנו (בטעות) במיקסר של קנווד (מעבד מזון) שהיה פרווה, להקצפת מאכל עם חלב ממש, לפי ראות עינינו בפעולה זו הקערה והמקציף עצמו לא התחממו כלל, האם יש בזה חשש שנעשו חלביים? ואם כן – האם וכיצד ניתן להחזירם להיות פרווה?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
השתמשנו (בטעות) במיקסר של קנווד (מעבד מזון) שהיה פרווה, להקצפת מאכל עם חלב ממש, לפי ראות עינינו בפעולה זו הקערה והמקציף עצמו לא התחממו כלל, האם יש בזה חשש שנעשו חלביים? ואם כן – האם וכיצד ניתן להחזירם להיות פרווה?
הכלים לא נעשו חלביים, ודי לשטוף אותם היטב.