חיממתי בטעות במיקרוגל מאכל פרווה בכלי בשרי בין יומו עם מכסה חלבי שאינו בן יומו. יודגש ששני הכלים הם פלסטיק, ומגיעים לחום גבוה שהיד סולדת בו. מה דינם של 2 הכלים והמאכל שחומם?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
חיממתי בטעות במיקרוגל מאכל פרווה בכלי בשרי בין יומו עם מכסה חלבי שאינו בן יומו. יודגש ששני הכלים הם פלסטיק, ומגיעים לחום גבוה שהיד סולדת בו. מה דינם של 2 הכלים והמאכל שחומם?
הכלי הבשרי והאוכל מותרים (אלא שאין לאכול את האוכל עם גבינה וכדו' למנהג אשכנז), את הכלי החלבי יש להגעיל.