יש לנו מכשיר לטיהור מים "תמי 4", המכשיר מחובר לצינור המים ומשמש לשתיה קרה או חמה ועומד על השיש במטבח. המכשיר עשוי מקשה אחת, מלבד מגירה קטנה שמשמשת אגירה לשאריות מים ומנוקה אחת ליום. האם הוא צריך הכשרה לפסח? כיצד להכשירו חוץ מניקיון יסודי רציני?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
יש לנו מכשיר לטיהור מים "תמי 4", המכשיר מחובר לצינור המים ומשמש לשתיה קרה או חמה ועומד על השיש במטבח. המכשיר עשוי מקשה אחת, מלבד מגירה קטנה שמשמשת אגירה לשאריות מים ומנוקה אחת ליום. האם הוא צריך הכשרה לפסח? כיצד להכשירו חוץ מניקיון יסודי רציני?
יש לערות מים רותחים על הצינורית שבה יוצאים המים הרותחים, ועל מקום העמדת הכוסות, ומסביבן. [הנ”"ל הינו באופן שניתז עליו לפעמים מהמאכלים במטבח, אם לעולם לא ניתז, די בניקוי היטב].