במסגרת עבודתי אני מגיעה מידי פעם לכיתות הנמוכות בבתי ספר שונים, לאחרונה הגעתי לכיתה שבה המורה התנהגה בצורה מזעזעת, צעקה על הילדות וכו', האם מותר לי לדווח על הממונים עליה על ההתנהגות החריגה.
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
במסגרת עבודתי אני מגיעה מידי פעם לכיתות הנמוכות בבתי ספר שונים, לאחרונה הגעתי לכיתה שבה המורה התנהגה בצורה מזעזעת, צעקה על הילדות וכו', האם מותר לי לדווח על הממונים עליה על ההתנהגות החריגה.
יש לברר האם מדובר במקרה חד פעמי או בדבר קבוע [אפשר אולי לברר אצל המחנכת], אם מדובר בדבר חד פעמי אין לעשות דבר. אם הדבר קבוע, יש לנסות להוכיחה קודם [מסתבר שכדאי לשלוח מכתב אנונימי כביכול בשם אחד ההורים ולהבהיר שאם הדבר ימשיך נאלץ להודיע על כך לממונים עליה]. אם למרות כן הדבר ימשך צריך לדווח על כך, אולם יש ליזהר מאוד בתנאי היתר סיפור לתועלת, א. לכוון אך ורק לתועלת ולא עם חשבונות אישיים חלילה. ב. לא להגזים, ולספר אך ורק את הנצרך.