האם ניתן להניח נייר שכתובים עליו דברי תורה [כולל דפי פרשת שבוע, חוברות, מחברות וכדומה] במכלים המיועדים לגריסה? והאם ניתן לעטוף את כל הנזכר לעיל בשתי שקיות ניילון ולהשליך לאשפה?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
האם ניתן להניח נייר שכתובים עליו דברי תורה [כולל דפי פרשת שבוע, חוברות, מחברות וכדומה] במכלים המיועדים לגריסה? והאם ניתן לעטוף את כל הנזכר לעיל בשתי שקיות ניילון ולהשליך לאשפה?
אין לזרוק דברי תורה למיכלי גריסה או לאשפה אפי' בשתי עטיפות, ומצוי בהרבה מקומות מיכלים מיוחדים לגניזה.
עיתונים שלפעמים יש בהם דברי תורה אין צריך לחפש את דברי התורה, ואפשר לזרקם ב2 עטיפות.