1. סכין שמשתמשים בה בקביעות למריחת גבינה, האם מותר לחתוך בה בצל שמיועד לארוחה פרווה (בזמן שאנו בשריים)? 2. כף עץ שאיננו יודעים האם היא חלביתבשרית. מה דינה?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
1. סכין שמשתמשים בה בקביעות למריחת גבינה, האם מותר לחתוך בה בצל שמיועד לארוחה פרווה (בזמן שאנו בשריים)? 2. כף עץ שאיננו יודעים האם היא חלביתבשרית. מה דינה?
1. אם הסכין נשטפה היטב, הדבר מותר. 2. יש להגעיל את הכף וליעדה לאיזה מין שתרצו. [רק לסמנה כדי שלא יבואו לטעות].