אני עובדת במשרד המעניק שירותי מזכירות למכון רפואי הנותן סידרת טיפולים האמורה להועיל לבעיות מסוימות. לפי תגובות האנשים אני רואה בבירור שהטיפול אינו מועיל כלל. קורה שאנשים שואלים את דעתי לפני שהם משלמים מה דעתי על הטיפול. מה עלי לענות?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
אני עובדת במשרד המעניק שירותי מזכירות למכון רפואי הנותן סידרת טיפולים האמורה להועיל לבעיות מסוימות. לפי תגובות האנשים אני רואה בבירור שהטיפול אינו מועיל כלל. קורה שאנשים שואלים את דעתי לפני שהם משלמים מה דעתי על הטיפול. מה עלי לענות?
רצוי לענות בסגנון ‘אינני יודעת, כדאי להתעניין אצל אנשים שהתנסו בטיפול’.