האם מותר להתלונן על רופא שאינו ממלא את תפקידו כראוי [מגיע באיחור של חצי שעה, משוחח שיחות פרטיות בזמן שפציינטים ממתינים, מבלה זמן בלתי סביר בהכנת קפה וכדומה], אם אתלונן עליו בפני המעסיקים – יתכן שהדבר ישפיע על המשך העסקתו. האם הדבר מותר?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
האם מותר להתלונן על רופא שאינו ממלא את תפקידו כראוי [מגיע באיחור של חצי שעה, משוחח שיחות פרטיות בזמן שפציינטים ממתינים, מבלה זמן בלתי סביר בהכנת קפה וכדומה], אם אתלונן עליו בפני המעסיקים – יתכן שהדבר ישפיע על המשך העסקתו. האם הדבר מותר?
יש לנסות קודם כל להוכיח את הרופא [כדאי לשלוח מכתב בעילום שם ולהתרות בו], ואם המצב יימשך – מותר להתלונן. רק יש להזהר שלא לעשות זאת בגלל רגשות נקם.