האם מותר ללכת לראיון עבודה בימים אלו, כאשר אם נדחה את הראיון לעוד שלושה שבועות תבוטל אפשרות העבודה? והאם כדאי להמשיך לחפש בימים אלו עבודה כשרוב הסיכויים שזמני הראיונות, במידה ויהיו, יהיו בימים אלו של בין המצרים?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
האם מותר ללכת לראיון עבודה בימים אלו, כאשר אם נדחה את הראיון לעוד שלושה שבועות תבוטל אפשרות העבודה? והאם כדאי להמשיך לחפש בימים אלו עבודה כשרוב הסיכויים שזמני הראיונות, במידה ויהיו, יהיו בימים אלו של בין המצרים?
מותר לחפש עבודה ולהתראיין בימים אלו.
כדאי (במידת והדבר מתאפשר) שהראיונות יהיו קודם ראש אב.