קניתי בסופר מוצר שהיה כתוב עליו מחיר 2.60 ש"ח ובקופה הוא הופיע 3.30 ש"ח. לפי החוק אני צריכה לשלם כפי המופיע על המוצר, וכך שילמתי 2.60 ש"ח. אחר כך חשבתי שאולי זה לא בסדר לפי ההלכה. מה הדין?
פה ניתן להקדיש.
תוכן
חג שמח !
קניתי בסופר מוצר שהיה כתוב עליו מחיר 2.60 ש"ח ובקופה הוא הופיע 3.30 ש"ח. לפי החוק אני צריכה לשלם כפי המופיע על המוצר, וכך שילמתי 2.60 ש"ח. אחר כך חשבתי שאולי זה לא בסדר לפי ההלכה. מה הדין?
מכיון שאלו הם הכללים שנקבעו ע"י הנהלת הסופר (מחמת החוק), אפשר לבקש לשלם כפי המחיר המופיע על המדבקה.